LR-LİNK

2006 yılında kurulan Shenzhen Lianrui Electronics Co., Ltd, LR-LINK'in kendi markasına sahiptir ve Ethernet çözümlerinin profesyonel bir tedarikçisidir. Aynı zamanda, çeşitli arayüz Ethernet Adaptörlerinin Ar-Ge, üretim, satış ve servisini entegre eden bir bilim ve teknoloji kuruluşudur.

Bakır ve fiber ağ iletimi dahil olmak üzere Endüstriyel Otomasyon, Makine Görüşü, IDC, Bulut Bilişim, Büyük Veri Depolama Merkezi ve Ağ Güvenliği gibi profesyonel alanlarda yaygın olarak kullanılan LR-LINK Ethernet çözümleri , tek bağlantı noktasından sekiz bağlantı noktasına, 100M'den 40G, esas olarak Intel, Tehuti, Marvell, Broadcom denetleyicisine dayanmaktadır. ‍

Alıcı-verici modülü, DAC, AOC, yüksek hızlı kablolar vb. İle genişleyen ürünler. LR-LINK, müşterilere daha uygun satın alma hizmeti sağlar.

LR-LINK'in misyonu, bağımsız bir üst düzey bilgi teknolojisi ürünleri markası oluşturmak ve birinci sınıf veri güvenliği ürünleri ve hizmetleri sağlamaktır. Gelecekte, LR-LINK, ürün Ar-Ge ve uygulama hizmetlerini bir araya getirecek ve geleneksel üretimden akıllı üretime kademeli olarak sıçrayacaktır.

Netfast Bilişim kendi kuruluşundan bu yana LR-LINK Markasının Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır.